تبلیغات
نوشین - چطور شوهرمان را مثل روزهای اول گرم نگه داریم ؟

چطور شوهرمان را مثل روزهای اول گرم نگه داریم ؟

نویسنده :melina m
تاریخ:دوشنبه 9 مرداد 1391-08:43 ق.ظ

سوال :
سلام خوبید؟ منم سوالی داشتم و خواستم از شما بپرسم و خیلی ممنون میشم جوابشو بدین. میخواستم بگم وقتی دو زوج تازه ازدواج میكنن رابطه جنسی بیشتری دارن اما وقتی یه مدت گذشت این رابطه كم میشه و مرد مثل روز های اولش نیست. میخواستم بدونم ما خانما چكار كنیم كه همسر مون مثل همون روز های اول بهمون توجه كنه و مثل همون روز ها رابطه ی داغ و خوبی داشته باشیم؟ یه كم اگه راهنمایی كنید خوشحال میشم چون من قصد ازدواج دارم و دلم نمیخواد همسرم یه مدت كه بگذره سرد بشه و دیگه اشتیاق اولو نداشته باشه از این موضوع خیلی می ترسم. در ضمن تو دوران عقد اگه از من نزدیكی بخواد و بهش نه بگم اگه ناراحت شد باید چكار كنم؟ ممكنه اون نیاز داشته باشه ایا به نیازش توجه كنم؟

جواب :
سلام
اگه راستش رو بخواید چنین چیزی تقریبا غیر ممکنه ! خواه ناخواه روابط جنسی بعد از مدتی سرد میشه . سرد از این لحاظ که مرد دیگه کمتر میل به نزدیکی داره .
ببینید ، یه پسر بعد از تحمل یه دوران طولانی محرومیت جنسی ، وقتی ازدواج می کنه طبیعی هست که مثل گرسنه ای می مونه که به غذا رسیده باشه . بعد از این که مقداری از غذا رو با حرص و ولع خورد کم کم سرعتش در خوردن کم میشه تا این که از خوردن دست میکشه و غذا رو پس می زنه تا زمانی که دوباره گرسنه بشه .

شما یادتون نمیاد ! ولی قدیما  ، در بعضی مناطق عروس و داماد ها تا چند شبانه روز از حجله بیرون نمی اومدند و معمولا خانواده داماد صبحانه و ناهار و شام رو براشون درست می کردند و بهشون می دادند !!! ولی بعد از مدتی که وارد زندگی زناشویی می شدند به روال عادی بر می گشتند .

همون طور که گفتم خیلی سخته که شوهر رو مثل روز های اول گرم نگه دارید چون دیگه دیدن بدن همسرش کم کم براش تکراری میشه ، ناز و نوازش ها گرمی خودشون رو از دست میدن  و ... . ولی چند پیشنهاد مطرح می کنم که روند سرد شدنش رو کند کنید و کاری کنید که بیشتر به طرف شما جذب بشه  .

اوایل ازدواج که کار چندانی لازم نیست بکنید چون شوهر خودش جذب شده هست !
به طور کلی پیشنهاداتم رو به دو بخش رفتاری و جنسی تقسیم بندی می کنم :

رفتاری :
درست یا غلط ،  اگه مرد از همسرش به هر طریقی ناراحت و دلخور بشه در روابط جنسی اون تاثیر میذاره . پس سعی کنید کمتر با شوهرتون بگو مگوی تند داشته باشید و اختلافاتی که پیش میاد رو با آرامش بر طرف کنید .
اگه شوهرتون از شما دلخور باشه ممکنه دم به تله نده و از دست شما به هر بهانه ی ممکن فرار کنه !  و اگه بخواد با شما نزدیکی کنه ، دیگه نباید انتظار برخورد نرم ، ناز و نوازش ، بوسه های داغ و حرف های عاشقانه رو از اون داشته باشید . چون وقتی از شما ناراحت هست نمی تونه بگه دوستت دارم ، چون حقیقتش اینه که در اون لحظات واقعا مثل سابق دوستت نداره ! پس بهت دروغ نمیگه .
نمی تونه نوازشت کنه چون در اون لحظات از دستت ناراحت هست .
نمی تونه بهت بگه که مثلا خیلی می خوامت ، چون دیگه مثل سابق براش خواستنی نیستی .
حتما حرف منو تائید می کنی اگه بگم ، پس اگه نزدیکی نکنید بهتره !
چون نمی خواد فشار جنس یرو تحمل کنه برای تخلیه ی خودش با شما نزدیکی می کنه و توجه چندانی به خواسته های شما نداره . مگه این که دیگه خیلی از خودش مردانگی و گذشت نشون بده !

جنسی :
اول با مشورت همسرتون تعداد دفعات ایدآل نزدیکی رو که مد نظر دارید مشخص کنید . مثلا سه بار در هفته یا هر دو هفته یک بار ! بستگی به نیاز شما داره .
فرض می کنیم توافق کردید که شب های دوشنبه و جمعه رو نزدیکی داشته باشید . بعد سر این مسائل با هم به توافق برسید :
چه لباسی بپوشید ؟
لباس هاتون رو به دو دسته تحریک کننده و عادی تقسیم بندی کنید . اگه بخواید همیشه در خلوتی که با شوهرتون دارید لباس های تحریک کننده بپوشید این خطر وجود داره که بدن شما براش عادی بشه و بعد از مدتی اشتیاق چندانی به لمس اون نداشته باشه . پس سعی کنید اندام جنسی شما به طور مداوم جلوی چشمش نباشه . اگه باشه ممکنه در مواقعی تحریک بشه و با شما نزدیکی کنه و از اون طرف چندین روز میل به نزدیکی نداشته باشه .
از طرف دیگه اگه به طور مداوم  لباس های تحریک کننده بپوشید ممکنه تمرکز شوهرتون رو به هم بزنید مخصوصا زمانی که شوهرتون مجبوره کارهای بیرون رو به داخل خونه بیاره .

پس روزهای جمعه ، شنبه و یکشنبه لباس عادی بپوشید و شب دوشنبه به سراغ لباس های تحریک کننده برید . از اون طرف روز های دوشنبه ، سه شنبه و  چهار شنبه  لباس عادی و روز پنج شنبه و شب جمعه به سراغ لباس های تحریک کننده برید .
برای محکم کاری نظر شوهرتون رو در مورد نوع لباس های تحریک کننده هم جویا بشید . معذرت می خوام ، اگه از نظر شوهرتون بالاتنه جذاب تری دارید ممکنه به شما پیشنهاد کنه لباس هایی بپوشید که جذابیت های بالاتنه شما جلوی چشمش باشه و اگه پایین تنه جذاب تری دارید ممکنه از شما بخواد لباس هایی بپوشید که از دیدن پایین تنه شما لذت ببره . اگه هم از نظر اون کلا جذاب بودید ممکنه از شما بخواد که لخت باشید !

پس به طور خلاصه سعی کنید اندام جنسی خودتون رو گاهی مخفی کنید تا زمانش که رسید مثل روزهای اول به طرف شما حمله ور بشه !

معاشقه داشته باشید یا نه ؟
یاد بگیرید که هر معاشقه ای رو به آمیزش ختم نکنید . گاهی اوقات شوهرتون ممکنه شما رو عاشقانه در آغوش بگیره یا نوازش کنه . حواستون باشه از کوره در نرید و ازش تقاضای نزدیکی نکنید مگه این که این خواسته دو طرفه باشه .
همیشه برای معاشقه خودتون رو قالب نکنید . ممکنه اون حال و حوصله نداشته باشه و در همون حال شما بپرید تو بغلش ! اگه دیدید که استقبال نمی کنه ادامه ندید و اونو به حال خودش رها کنید .
این که گاهی اوقات به طنز گفته میشه اگه مردی رو می خواید خوشحال کنید تنهاش بذارید یه حقیقته ! اول زندگی باید این مسائل رو با هم در میون بذارید . و ازش بخواید به شما بگه که چه زمان هایی می خواد تنها باشه و شما نباید خلوتش رو به هم بزنید .
این خلوت کردن ها به دلیل دوست نداشتن شما نیست . طبیعت ما مرد ها اینه دیگه و کاریش هم نمیشه کرد . گاهی اوقات نیاز داریم که در سکوت و تنهایی فکر کنیم !
این ویژگی رو درک کنید و از اون ناراحت نشید .

شوخی های جنسی بکنید یا نه ؟
حرف های تحریک کننده بزنید یا نه ؟
لمس کردن های جنسی در چه حد باشه ؟
این سه مورد هم بستگی حال و حوصله اون و توافقاتی داره که از قبل با همدیگه می کنید .

موقع آمیزش هم سعی کنید واقعا بهش خوش بگذره تا به قرارهایی که با هم گذاشتید پایبند باشه  .

دقت کنید که این موارد یه راهنما برای خانم هاست برای همین چیزی از کارهایی که آقایون لازمه انجام بدن گفته نشد .
موفق باشیدمنبع:
http://golchinmoh3en.mihanblog.com


std clinics near me
یکشنبه 4 تیر 1396 09:31 ب.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب در آیا نه کار بسیار خوب با من پس از برخی از
زمان. جایی درون پاراگراف شما قادر به
من مؤمن متاسفانه تنها برای کوتاه در حالی که.

من با این حال کردم مشکل خود را با جهش در مفروضات
و شما ممکن است را سادگی به کمک پر همه کسانی
معافیت. اگر شما که می توانید انجام
من را بدون شک بود مجذوب.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo