تبلیغات
نوشین - قرص سمنکس افزایش دهنده اسپرم برای بار ور شدن | اسپرم ساز سمناکس امریکایی

قرص سمنکس افزایش دهنده اسپرم برای بار ور شدن | اسپرم ساز سمناکس امریکایی

نویسنده :melina m
تاریخ:---

درمان نا باروری آقایان سمناکس

نحوه عملکرد سمناکس Semenax :

از زمانی که جنس مذکر (مردان) به دنبال یافتن راهی جهت افزایش پاشش منی و همچنین اورگاسم قوی تر بوده اند ، کپسول سمناکس با فرمولاسیون قوی بوجود آمد تا این خواسته آقایان را برآورده و آنها را در کسب تجربه ها و ستاوردهای جدید (دستیابی به لذت بیشتر) کمک کند.

یکی از ساختارهای موفقیت در ذهن انسان زنده داشتن یک رابطه رضایت بخش عالی است. یک فرد همیشه علاقمند است که تصور مثبتی نسبت به دنیا ، زندگی اطرافش و احساس رضایتی از خود داشته باشد. لذا داشتن یک رابطه رضایت بخش عمیقا” با دو جنبه ی اجتماعی و شخصی زندگی فرد گره خورده است.

وقتی تخلیه منی صورت می گیرد آلت جنــ.ــسـی (پنیس) منی را به سمت خارج پمپاژ کرده و بیرون می ریزد .لذا موجب احساس لذت در بسیاری از مردان وزنان می شود(ارگاسم).

داشتن حجم زیادی از منی در هر بار تخلیه از پنیس می تواند موجب تماس جنــ.ــسـی طولانی تر شود. وقتی میزان تخلیه منی افزایش یابد احساس لذت بیشتری را به دنبال دارد و رضایت فرد از رابطه رضایت بخش بیشتر می شود.لذا تخلیه طولانی تر تجربه ی اوج لذت جنــ.ــسـی (ارگاسم) را در هر دو شریک جنــ.ــسـی افزایش داده و بهتر می کند.

منی و باروری:

برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.

فاکتورهایی نظیرسیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ وچسبان در اطراف ران ها افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی:

بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.

برای ارزیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنــ.ــسـی خود داری شود.

در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:

- حجم ۲تا۶ میلی لیتر

- زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه

- شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر

- درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪

-پ .هاش 7.7 الی 8.2

-حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

- شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪

در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.

بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنــ.ــسـی شما را هم بیشتر سازد.

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

کپسول Semenax دقیقا چه عملی را انجام میدهد ؟

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی) ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند) ، افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی ، قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی ، افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم ، معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند ، افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی ، افزایش کیفیت اسپرمها ، بهبود ساخت اسپرم و منی و....

کپسول Semenax™ کپسولی است که میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش میدهد. این کپسول علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال ، شدت و قدرت ارگاسم را نیز افزایش میدهد.

مزایا و نتایج سمناکس :

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

1. اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

2. افزایش حجم اسپرم

3. افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

4. افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی

5. قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی

6. افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

7. معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند

8. افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی

9. افزایش کیفیت اسپرمها

10. بهبود ساخت اسپرم و منی

11. تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنــ.ــسـی مرد

12. تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنــ.ــسـی

13. درمان عقیمی و ناباروری های ناخواسته

14. انزال انفجاری همزمان با افزایش چشمگیر پرتاب منی

15. و....

نتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از سمناکس استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند.

سئوال و جواب:

سمناکس به عنوان بهترین تقویت کننده مایع منی در نظر گرفته شده است. این محصول کمک میکند تا مردان از مشکلات کمبود اسپرم و مسایل عدم باروری رهایی یابند. همچنین این محصول به افرادی که تمایل به افزایش میزان و شدت انزال و اورگاسم قویتر دارند کمک میکند تا به خواسته خود برسند.

آیا این محصول فقط مخصوص مردانی است که مشکل ناباروری دارند ؟

Semenax علاوه بر اینکه مشکلاتی مانند ناباروری مردان از قبیل کمبود تعداد اسپرم و میزان تحرک کم اسپرم را درمان میکند ، در عین حال برای مردانی که مایل به افزایش حجم اسپرم و افزایش شدت پاشش و اورگاسم قوی تر هستند ، مناسب است.

چرا حجم بیشتر مایع منی باعث اورگاسم قویتر میشود ؟

با افزایش میزان اسپرم تولیدی ، اندام جنــ.ــسـیتان باید انقباض سخت تری را برای مدت طولانی داشته باشد ، بنابراین اورگاسم چهار یا پنج برابر قویتر خواهد بود و بیشتر طول میکشد ، این موضوع سبب لذت فوق العاده زیادی در فرد خواهد شد.

استفاده از این کپسولها چه مزایای دیگری دارد ؟

علاوه بر افزایش حجم اسپرم و مایع منی ، باروری افزایش یافته ، بعلاوه اورگاسم قویتر رضایت بیشتر شما را در پی دارد ، بهبود عملکرد جنــ.ــسـی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنــ.ــسـی و.... از دیگر مزایای این کپسول میباشد. همچنین بسیاری از مردان گزارش داده اند که با ادامه مصرف این محصول مشکلات نعوظ آنها نیز درمان شده است.

تفاوت ویاگرا با سمناکس چیست ؟

ویاگرا حجم اسپرم و مایع منی را افزایش نمیدهد ، ویاگرا حالت مخدر دارد و استفاده از آن همراه با عوارض و خطراتی همراه است در حالی که Semenax یک کپسول 100% طبیعی و بدون عوارض میباشد و مواد مخدر نیست. Viagra در شرایط خاص نیاز به نسحه پزشک دارد اما کپسول سمناکس نیاز به نسخه پزشک ندارد.

آیا Semenax کپسول مطمئنی است ؟

بله ، یکی از اولین سئوالاتی که هر فرد در مورد این کپسول میپرسد بحث سلامت آن است. سمناکس با پایه اسیدهای آمینه ساخته شده است. این اسیدهای آمینه با اضافه کردن گیاهان کنستانتره شده ، برای بدن 100% مفید و بدون خطر است.

من عمل Vasectomy انجام داده ام آیا میتوانم از این محصول استفاده کنم ؟

بله ، با این شرایط کپسول میزان منی و حجم پرتاب و... را افزایش میدهد اما کیفیت و تحرک اسپرم را افزایش نخواهد داد و باروری ایجاد نمیکند.

نحوه مصرف کپسول Semenax :

بهترین روش استفاده روزی 3 عدد کپسول همراه با 3 وعده غذایی میباشد. بهتر است همراه با صبحانه یک عدد ، همراه با ناهار یک عدد و همراه با شام یک عدد خورده شود.

حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

نکات مهم حین استفاده :

این محصول به دلیل محتویات گیاهی که دارد هیچگونه تداخل دارویی ندارد و با هر دارویی قابل استفاده است.

بهتر است از سبزیجات تازه از جمله سیر ، پیاز ، پیازچه ، تره و.... همچنین میوه هایی مانند موز و... استفاده نمایید. این کمک میکند تا شما هرچه سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

قیمت خرید : 139,000 تومان
محصولات اصل و با ضمات پس از فروش

دانستنيهاي لازم در كورد اسپرم و منيارتباطي بين رنگ مني و اسپرم ها نيست ولي اگرهر رنگي به غير از سفيد و يا بيرنگ ... همين مايع شفاف حاوي ميليونها اسپرم مردانه است که فقط يکيشون براي بارورنمودن اسپرم کافي هست. ... بهترين روش قضاوت دادن نمونه آزمايش به آزمايشگاه است. ... نكته را بهخاطر داشته باشيد كه در اين آزمايش تنها حجم مايع مني مورد بررسي قرار نميگيرد.حجم دادن سريع به الت | كلفت كردن سريع الت مردان | لارج سايزحجم دادن سريع به الت | كلفت كردن سريع الت مردان | لارج سايز ... عدم حركت اسپرم , راههاي افزايش تعداداسپرمها , داروهاي گياهي براي سريع شدن حركت اسپرم ...افزايش حجم اسپرم : چگونه براي افزايش انزال.اين ممکن است ريختن مايع مني به همين دليل برخي از نور از نور افکن است گرا بيشتر در مورد حجم. مردانگي و حجم اسپرم تبديل شده اند تا حدودي جدا نشدني. مردان را ...اسپرم يا مايع مني: مشخصات و ويژگيها. مايع مني علاوه بر اسپرم از ?? درصد مايع کيسه مني، ?? تا ?? درصد از ،موثرترين راه افزايش حجم اسپرم ...6 فوريه 2012‎ – در اثر تحقبقات كشف كردند كه نسبت مستقيم با ... اين كشف باعث شد كه پزشكان به دنبال راهي براي افزايش حجم مني و تاخير در زمان انزال باشند. .... افزايش دادن مني،راههاي جهت افزايش دادن حجم اسپرم،تقويت اسپرم مردان ... اين كشف باعث شد كه پزشكان به دنبال راهي براي افزايش حجم مني و تاخير در زمان انزال ...داروي گياهي حجم دهنده آلت تناسلي آقايان,حجم دادن به آلت15 ژانويه 2012‎ – ... داروي گياهي حجم دهنده آلت تناسلي آقايان,حجم دادن به آلت ... مگنا آر ايكس+ (+Magna RX) كار بزرگ كردن آلت تناسلي مردان را خيلي سريع و آسان و به شكل غير قابل باوري انجام مي ...فروش ويژه انواع لارجرباکس طلائي مگنت دار اکستندر/فروش+ويژه+انوا... - انزال قوي و لذت بخش | درمان ناباروري مردان با سمناکس Semenax | ...نحوه عملکرد سمناکس Semenax : از زماني که جنس مذکر (مردان) به دنبال يافتن راهيجهت افزايش پاشش مني و همچنين اورگاسم قوي تر بوده اند ، کپسول سمناکس با ...خريد سمناکس - خريد سمناکس. خريد حجم دهنده لب پوتينگ ژل. بهترين و مرغوب ترين ژل حجم دهنده لب پوتينگ ژل. هيدرات هاي مرطوب کننده نهفته در ترکيب اين ژل, باعث نگه داري و رطوبت ...سينوهه..سپرم ساز سمناکس Semenax | خريد اينترنتي...11 ژانويه 2012‎ – – – خريدرتباطات و پروستات، و ? درصد از رگ ها تشکيل شده است. مايع مني حاوي ...شرکت ساغر - انجمن: دارو براي افزايش اسپرم ( مني )عضو تعداد پست: 2 تاريخ عضويت: 05.01.90, با سلاممن جواني 27 ساله هستم که با وجود جواني ميزان مني خارج شده از من بسيار کم مي باشد لطفا در صورت امکان مشکل ...بهترين راه براي بزرگ کردن - مطالب ابر انزال مني و اسپرم اسپري بي حسي و کلفت کننده آني خريد داروي سمناکس آقايان |داروي درمان کم بودن اسپرم و آب مني - داروي افزايش دهنده آب مني مردان | کمبود اسپرم و ناباروري مردان - قرص افزايش دهنده اسپرم مردان - روشهاي ... خريد کپسول انلارجمنت مکس من_ خريد داروي سمناکس آقايان |داروي درمان کم بودن اسپرم و آب مني - داروي افزايش دهنده آبمني مردان | کمبود اسپرم و ناباروري مردان - قرص افزايش دهنده اسپرم مردان - روشهاي ... خريد قرص سمناکس خريد قرص سمناکس - نمايندگي مجاز دستگاه لارجر باکس و کپسول سمناکس. خريد قرص سمناکس افزايش دهنده اسپرم به فروشگاه زناشويي پزشکي عشق و ازدواج خوش آمديد . در اين فروشگاه بهترين لوازم زناشويي گلچين شده و با قيمت بسيار مناسب و کيفيت 100% اورجينال در اختيار ... خريد قرص سمناکس-خريد قرص سمنکس Semenax - خريد پستي لوازم خانواده اصل. خريد قرص سمناکس-خريد قرص سمنکس Semenax ‎ – خريد قرص سمناکس-خريد قرص سمنکس Semenax - لوازم جنسي اصل وياگرا کينگ سايز مکس من انلارجمنت لارجر باکس , مگنا ارايکس. قرص سمنکس Semenax خريد قرص سمناکس افزايش دهنده اسپواريم كه از خريد كردن در اين فروشگاه لذت ببريد. راهنماي خريد از فروشگاه: خريد پستي،تحويل درب منزل، پرداخت وجه به مأمور ... قرص سمناکس ارزان - فروش محصولات زناشويي با مجوز اصل - فروشگاه ... 4 ژوئن 2012‎ – و... به صورت دائمي و بدون هيچ گونه عوارض و بازگشت ميباشد قيمت ... مطالب ابر خريد قرص سمناکس 10 سپتامبر 2011‎ – خريد قرص Semenax،خريد قرص سمناکس،. گوگل مپ


free Nintendo Switch
جمعه 24 آذر 1396 04:15 ب.ظ
من به صاحب این وب سایت بسیار سپاسگزارم که این مقاله عظیم را در این مکان به اشتراک گذاشته است.
andre dovi
سه شنبه 17 مرداد 1396 06:04 ب.ظ
http://www.motogp.com
Minda
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:36 ق.ظ
Heya i'm for the first time here. I found this board and I to find It really useful & it helped me out a lot.

I'm hoping to give something again and aid others like you helped me.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo