تبلیغات
نوشین - قرص سمنکس افزایش دهنده مقدار و جهش اسپرم درمان ناباروری

قرص سمنکس افزایش دهنده مقدار و جهش اسپرم درمان ناباروری

نویسنده :melina m
تاریخ:---

درمان نا باروری آقایان سمناکس

نحوه عملکرد سمناکس Semenax :

از زمانی که جنس مذکر (مردان) به دنبال یافتن راهی جهت افزایش پاشش منی و همچنین اورگاسم قوی تر بوده اند ، کپسول سمناکس با فرمولاسیون قوی بوجود آمد تا این خواسته آقایان را برآورده و آنها را در کسب تجربه ها و ستاوردهای جدید (دستیابی به لذت بیشتر) کمک کند.

یکی از ساختارهای موفقیت در ذهن انسان زنده داشتن یک رابطه رضایت بخش عالی است. یک فرد همیشه علاقمند است که تصور مثبتی نسبت به دنیا ، زندگی اطرافش و احساس رضایتی از خود داشته باشد. لذا داشتن یک رابطه رضایت بخش عمیقا” با دو جنبه ی اجتماعی و شخصی زندگی فرد گره خورده است.

وقتی تخلیه منی صورت می گیرد آلت جنــ.ــسـی (پنیس) منی را به سمت خارج پمپاژ کرده و بیرون می ریزد .لذا موجب احساس لذت در بسیاری از مردان وزنان می شود(ارگاسم).

داشتن حجم زیادی از منی در هر بار تخلیه از پنیس می تواند موجب تماس جنــ.ــسـی طولانی تر شود. وقتی میزان تخلیه منی افزایش یابد احساس لذت بیشتری را به دنبال دارد و رضایت فرد از رابطه رضایت بخش بیشتر می شود.لذا تخلیه طولانی تر تجربه ی اوج لذت جنــ.ــسـی (ارگاسم) را در هر دو شریک جنــ.ــسـی افزایش داده و بهتر می کند.

منی و باروری:

برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.

فاکتورهایی نظیرسیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ وچسبان در اطراف ران ها افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی:

بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.

برای ارزیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنــ.ــسـی خود داری شود.

در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:

- حجم ۲تا۶ میلی لیتر

- زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه

- شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر

- درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪

-پ .هاش 7.7 الی 8.2

-حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

- شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪

در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.

بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنــ.ــسـی شما را هم بیشتر سازد.

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

کپسول Semenax دقیقا چه عملی را انجام میدهد ؟

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی) ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند) ، افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی ، قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی ، افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم ، معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند ، افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی ، افزایش کیفیت اسپرمها ، بهبود ساخت اسپرم و منی و....

کپسول Semenax™ کپسولی است که میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش میدهد. این کپسول علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال ، شدت و قدرت ارگاسم را نیز افزایش میدهد.

مزایا و نتایج سمناکس :

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

1. اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

2. افزایش حجم اسپرم

3. افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

4. افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی

5. قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی

6. افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

7. معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند

8. افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی

9. افزایش کیفیت اسپرمها

10. بهبود ساخت اسپرم و منی

11. تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنــ.ــسـی مرد

12. تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنــ.ــسـی

13. درمان عقیمی و ناباروری های ناخواسته

14. انزال انفجاری همزمان با افزایش چشمگیر پرتاب منی

15. و....

نتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از سمناکس استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند.

سئوال و جواب:

سمناکس به عنوان بهترین تقویت کننده مایع منی در نظر گرفته شده است. این محصول کمک میکند تا مردان از مشکلات کمبود اسپرم و مسایل عدم باروری رهایی یابند. همچنین این محصول به افرادی که تمایل به افزایش میزان و شدت انزال و اورگاسم قویتر دارند کمک میکند تا به خواسته خود برسند.

آیا این محصول فقط مخصوص مردانی است که مشکل ناباروری دارند ؟

Semenax علاوه بر اینکه مشکلاتی مانند ناباروری مردان از قبیل کمبود تعداد اسپرم و میزان تحرک کم اسپرم را درمان میکند ، در عین حال برای مردانی که مایل به افزایش حجم اسپرم و افزایش شدت پاشش و اورگاسم قوی تر هستند ، مناسب است.

چرا حجم بیشتر مایع منی باعث اورگاسم قویتر میشود ؟

با افزایش میزان اسپرم تولیدی ، اندام جنــ.ــسـیتان باید انقباض سخت تری را برای مدت طولانی داشته باشد ، بنابراین اورگاسم چهار یا پنج برابر قویتر خواهد بود و بیشتر طول میکشد ، این موضوع سبب لذت فوق العاده زیادی در فرد خواهد شد.

استفاده از این کپسولها چه مزایای دیگری دارد ؟

علاوه بر افزایش حجم اسپرم و مایع منی ، باروری افزایش یافته ، بعلاوه اورگاسم قویتر رضایت بیشتر شما را در پی دارد ، بهبود عملکرد جنــ.ــسـی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنــ.ــسـی و.... از دیگر مزایای این کپسول میباشد. همچنین بسیاری از مردان گزارش داده اند که با ادامه مصرف این محصول مشکلات نعوظ آنها نیز درمان شده است.

تفاوت ویاگرا با سمناکس چیست ؟

ویاگرا حجم اسپرم و مایع منی را افزایش نمیدهد ، ویاگرا حالت مخدر دارد و استفاده از آن همراه با عوارض و خطراتی همراه است در حالی که Semenax یک کپسول 100% طبیعی و بدون عوارض میباشد و مواد مخدر نیست. Viagra در شرایط خاص نیاز به نسحه پزشک دارد اما کپسول سمناکس نیاز به نسخه پزشک ندارد.

آیا Semenax کپسول مطمئنی است ؟

بله ، یکی از اولین سئوالاتی که هر فرد در مورد این کپسول میپرسد بحث سلامت آن است. سمناکس با پایه اسیدهای آمینه ساخته شده است. این اسیدهای آمینه با اضافه کردن گیاهان کنستانتره شده ، برای بدن 100% مفید و بدون خطر است.

من عمل Vasectomy انجام داده ام آیا میتوانم از این محصول استفاده کنم ؟

بله ، با این شرایط کپسول میزان منی و حجم پرتاب و... را افزایش میدهد اما کیفیت و تحرک اسپرم را افزایش نخواهد داد و باروری ایجاد نمیکند.

نحوه مصرف کپسول Semenax :

بهترین روش استفاده روزی 3 عدد کپسول همراه با 3 وعده غذایی میباشد. بهتر است همراه با صبحانه یک عدد ، همراه با ناهار یک عدد و همراه با شام یک عدد خورده شود.

حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

نکات مهم حین استفاده :

این محصول به دلیل محتویات گیاهی که دارد هیچگونه تداخل دارویی ندارد و با هر دارویی قابل استفاده است.

بهتر است از سبزیجات تازه از جمله سیر ، پیاز ، پیازچه ، تره و.... همچنین میوه هایی مانند موز و... استفاده نمایید. این کمک میکند تا شما هرچه سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

قیمت خرید : 139,000 تومان
محصولات اصل و با ضمات پس از فروشدرمان کمبود اسپرم ، دعاهاي طلب فرزند ، ، ، دلايل بارور نشدن ، داروي اسپرم ، درمان عقيمي و ناباروري هاي ناخواسته/بهبود ساخت اسپرم و مني13 آگوست 2011‎ ؟ | چبهبود ساخت اسپرم و مني. كاربرد قرص سمنكس: افزايش دهنده مقدار و جهش اسپرم - درمان ناباروري - ساخت آمريكا ...قرص درمان سستي الت - درمان كننده عقيمي ناخواستهدرمان عقيمي و ناباروري هاي ناخواسته. انزال انفجاري همزمان با افزايش ... زناشويي ، آميزشي قرص زناشويي ، قرص جنسي ، درمان عقيمي و ناباروري هاي نا خواسته .راههاي درمان ناباروري مردان ، درمان كننده عقيمي مردانفراطب::خبر. تيتر : راههاي درمان انزال زود رس. خلاصه : انزال زودرس يكى از شايعترين ... تناسلي گفت: گرد و غبار و آلودگي هوا باعث ناباروري زنان و عقيمي مردان مي شود.درمان عقيمي و ناباروري به روش فيزيوتراپي– درمان عقيمي و ناباروري به روش فيزيوتراپي ... هدف اصلي فيزوتراپي معاصر درمان معلوليت هاست. سمناكس-سمنكس-درمان ناباروري-درمان عقيم بودن مردان-افزايش حجم بيضه ...نحوه عملكرد سمناكس Semenax : از زماني كه جنس مذكر (مردان) به دنبال يافتن راهي جهت افزايش پاشش مني و همچنين اورگاسم قوي تر بوده اند ، كپسول سمناكس با فرمولاسيون ..روشهاي افزايش مقدار مني،درمان ناباروري و عقيمي با دارو گياهيبا عرض سلام و احترام خدمت بيننده گرامي. اين وبلاگ به دليل تخلف از قوانين كشور بدستور كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه مسدود گرديده است. با آرزوي ادامه ... داروهاي اسپرم ساز - ايران سلامت برگشت, ايران سلامت > حاملگي هاي ناموفق - ناباروري > انجمن هاي عمومي و اختصاصي > سلامت باروري مردان • بارگذاري اين صفحه داروهاي اسپرم ساز ... كپسول درمانگر ناباروري مردان سمناكس برچسب ها : خريد كپسول ،ايجاد وبلاگ4 فوريه 2012‎ – فروشگاه اينترنتي جديدترين ها - شارژر 10 شاخه چند كاره 200 نوع نگين ناخن متفاوت پودر سفيد كننده دندان ايماك ساعت 1000 نگين بلوتوث آنتن دار ... -بهترين و موثر ترين قرص بزرگ كننده آلت تناسليناباروري مردان و درمان آن | كپسول افزايش حجم اسپرم semenax | سمناکس|خريد قرص هاي ...کپسول سمناکس درمانگر ناباروري|آقايان2 روز پيش‎ – کپسول سمناکس درمانگر ناباروري آقايان - لاغري مجيک,کپسول مکسمن,ويگاريکس پلاس,اکستندر مگنت دار,شارک پاور,اسپري وياگرا,کينگ سايز ...خريد بوتانيكال اسليمينگ سافت ژل | قيمت كپسول لاغري بوتانيكال ...ناباروري مردان و درمان آن | كپسول افزايش حجم اسپرم semenax | درمان عقيمي مردان با .... انزال با کپسول سمناکس اصل Semenax ، خريد نقدي کپسول سمناکس Semenax ...رم دهنده و سفت كننده سينه و باسن - درخت سروناباروري مردان و درمان آن | كپسول افزايش حجم اسپرم semenax | درمان عقيمي مردان با ... انزال با کپسول سمناکس اصل Semenax ، خريد نقدي کپسول سمناکس فقط 100تومان اصل ارزان ...کپسول سمنکس جهت افزايش ارگاسم درمان ناباروري هاي جنسي و افزايش اسپرم و... به صورت دائمي و بدون هيچ گونه عوارض و بازگشت ميباشد قيمت محصول اصل فقط ...کپسول سمناکسافزايش حجم و مقدار آب مني تا 500 درصد افزايش تعداد اسپرم هاي موجود.خريد کپسول سمناکس | کپسول Semenaxمجوز قرص سمناکس:گياهي/. اين کپسولها داراي مجوز و گواهينامه cGMP (توليد در شرايط مطلوب) ميباشد. سمناکس محصولي است ???% طبيعي و مورد تاييد ... فروشگاه محصولات زناشويي تقويت شاپ - کپسول سمناکس، درمان کننده ...کپسول سمناکس، . مربوط به موضوع


best psychic medium reading
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:17 ب.ظ
وبلاگ شگفت آور من آن را در حالی که جستجو در یاهو پیدا کردم
اخبار. آیا شما هر گونه پیشنهاد در مورد چگونه
برای ثبت نام در یاهو خبر؟ من برای مدتی تلاش کرده ام اما هرگز به نظر نمی آید
برای رسیدن به آنجا! به سلامتی
What is distraction osteogenesis?
یکشنبه 26 شهریور 1396 02:12 ق.ظ
I visited several web sites except the audio quality for audio songs current at this website is actually fabulous.
What is distraction osteogenesis?
یکشنبه 12 شهریور 1396 05:34 ق.ظ
If you are going for most excellent contents like
I do, simply visit this site every day since it offers feature contents,
thanks
std test
یکشنبه 4 تیر 1396 09:30 ب.ظ
بسیار قلب از خود نوشتن در حالی
که ظاهر شدن دلنشین اصل
آیا نه حل و فصل کاملا با من پس
از برخی از زمان. جایی در سراسر جملات شما در واقع موفق به من مؤمن اما فقط برای بسیار در حالی که کوتاه.
من با این حال مشکل خود را با فراز در مفروضات و یک ممکن است را خوب به کمک پر همه کسانی شکاف.
اگر شما در واقع که می توانید انجام من
خواهد مطمئنا بود در گم.
Sheree
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 12:17 ق.ظ
It's remarkable designed for me to have a website,
which is useful in support of my experience.
thanks admin
Rashad
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 12:28 ق.ظ
My partner and I stumbled over here by a different website and thought I might as well check things out.
I like what I see so i am just following you.

Look forward to checking out your web page again.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo