تبلیغات
نوشین - قرص سمنكس | افزایش دهنده مقدار و جهش اسپرم - درمان ناباروری | سمنكس semenax

قرص سمنكس | افزایش دهنده مقدار و جهش اسپرم - درمان ناباروری | سمنكس semenax

نویسنده :melina m
تاریخ:چهارشنبه 25 مرداد 1391-11:18 ق.ظ

درمان نا باروری آقایان سمناکس

نحوه عملکرد سمناکس Semenax :

 از زمانی که جنس مذکر (مردان) به دنبال یافتن راهی جهت افزایش پاشش منی و همچنین اورگاسم قوی تر بوده اند ، کپسول سمناکس با فرمولاسیون قوی بوجود آمد تا این خواسته آقایان را برآورده و آنها را در کسب تجربه ها و ستاوردهای جدید (دستیابی به لذت بیشتر) کمک کند.

یکی از ساختارهای موفقیت در ذهن انسان زنده داشتن یک رابطه رضایت بخش عالی است. یک فرد همیشه علاقمند است که تصور مثبتی نسبت به دنیا ، زندگی اطرافش و احساس رضایتی از خود داشته باشد. لذا داشتن یک رابطه رضایت بخش عمیقا” با دو جنبه ی اجتماعی و شخصی زندگی فرد گره خورده است.

وقتی تخلیه منی صورت می گیرد آلت جنــ.ــسـی (پنیس) منی را به سمت خارج پمپاژ کرده و بیرون می ریزد .لذا موجب احساس لذت در بسیاری از مردان وزنان می شود(ارگاسم).

داشتن حجم زیادی از منی در هر بار تخلیه از پنیس می تواند موجب تماس جنــ.ــسـی طولانی تر شود. وقتی میزان تخلیه منی افزایش یابد احساس لذت بیشتری را به دنبال دارد و رضایت فرد از رابطه رضایت بخش بیشتر می شود.لذا تخلیه طولانی تر تجربه ی اوج لذت جنــ.ــسـی (ارگاسم) را در هر دو شریک جنــ.ــسـی افزایش داده و بهتر می کند.

منی و باروری:

برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.

فاکتورهایی نظیرسیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی  ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ وچسبان در اطراف ران ها افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی:

بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.

برای ارزیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنــ.ــسـی خود داری شود.

در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:

- حجم ۲تا۶ میلی لیتر

- زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه

- شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر

- درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪

 -پ .هاش  7.7 الی 8.2

-حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

- شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪

در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد  تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.

بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنــ.ــسـی شما را هم بیشتر سازد.

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

کپسول Semenax دقیقا چه عملی را انجام میدهد ؟

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP  (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی) ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند) ، افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی ، قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی ، افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم ، معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند ، افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی ، افزایش کیفیت اسپرمها ، بهبود ساخت اسپرم و منی و....

کپسول Semenax™ کپسولی است که میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش میدهد. این کپسول علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال ، شدت و قدرت ارگاسم را نیز افزایش میدهد.

مزایا و نتایج سمناکس :

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP  (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

1.       اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

2.       افزایش حجم اسپرم

3.       افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

4.       افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی

5.       قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی

6.       افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

7.       معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند

8.       افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی

9.       افزایش کیفیت اسپرمها

10.   بهبود ساخت اسپرم و منی

11.   تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنــ.ــسـی مرد

12.   تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنــ.ــسـی

13.   درمان عقیمی و ناباروری های ناخواسته

14.   انزال انفجاری همزمان با افزایش چشمگیر پرتاب منی

15.   و....

نتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از سمناکس استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند. 

سئوال و جواب:

سمناکس به عنوان بهترین تقویت کننده مایع منی در نظر گرفته شده است. این محصول کمک میکند تا مردان از مشکلات کمبود اسپرم و مسایل عدم باروری  رهایی یابند. همچنین این محصول به افرادی که تمایل به افزایش میزان و شدت انزال و اورگاسم قویتر دارند کمک میکند تا به خواسته خود برسند.

آیا این محصول فقط مخصوص مردانی است که مشکل ناباروری دارند ؟

Semenax علاوه بر اینکه مشکلاتی مانند ناباروری مردان از قبیل کمبود تعداد اسپرم و میزان تحرک کم اسپرم را درمان میکند ، در عین حال برای مردانی که مایل به افزایش حجم اسپرم و افزایش شدت پاشش و اورگاسم قوی تر هستند ، مناسب است.

چرا حجم بیشتر مایع منی باعث اورگاسم قویتر میشود ؟

با افزایش میزان اسپرم تولیدی ، اندام جنــ.ــسـیتان باید انقباض سخت تری را برای مدت طولانی داشته باشد ، بنابراین اورگاسم چهار یا پنج برابر قویتر خواهد بود و بیشتر طول میکشد ، این موضوع سبب لذت فوق العاده زیادی در فرد خواهد شد.

استفاده از این کپسولها چه مزایای دیگری دارد ؟

علاوه بر افزایش حجم اسپرم و مایع منی ، باروری افزایش یافته ، بعلاوه اورگاسم قویتر رضایت بیشتر شما را در پی دارد ، بهبود عملکرد جنــ.ــسـی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنــ.ــسـی و....  از دیگر مزایای این کپسول میباشد. همچنین بسیاری از مردان گزارش داده اند که با ادامه مصرف این محصول مشکلات نعوظ آنها نیز درمان شده است.

تفاوت ویاگرا با سمناکس چیست ؟

ویاگرا حجم اسپرم و مایع منی را افزایش نمیدهد ، ویاگرا حالت مخدر دارد و استفاده از آن همراه با عوارض و خطراتی همراه است در حالی که Semenax یک کپسول 100% طبیعی و بدون عوارض میباشد و مواد مخدر نیست. Viagra در شرایط خاص نیاز به نسحه پزشک دارد اما کپسول سمناکس نیاز به نسخه پزشک ندارد.

آیا Semenax کپسول مطمئنی است ؟

بله ، یکی از اولین سئوالاتی که هر فرد در مورد این کپسول میپرسد بحث سلامت آن است. سمناکس با پایه اسیدهای آمینه ساخته شده است. این اسیدهای آمینه با اضافه کردن گیاهان کنستانتره شده ، برای بدن 100% مفید و بدون خطر است.

من عمل Vasectomy انجام داده ام آیا میتوانم از این محصول استفاده کنم ؟

بله ، با این شرایط کپسول میزان منی و حجم پرتاب و... را افزایش میدهد اما کیفیت و تحرک اسپرم را افزایش نخواهد داد و باروری ایجاد نمیکند.

 

نحوه مصرف کپسول Semenax :

 بهترین روش استفاده روزی 3 عدد کپسول همراه با 3 وعده غذایی میباشد. بهتر است همراه با صبحانه یک عدد ، همراه با ناهار یک عدد و همراه با شام یک عدد خورده شود.

حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

نکات مهم حین استفاده :

این محصول به دلیل محتویات گیاهی که دارد هیچگونه تداخل دارویی ندارد و با هر دارویی قابل استفاده است.

بهتر است از سبزیجات تازه از جمله سیر ، پیاز ، پیازچه ، تره و....  همچنین میوه هایی مانند موز و... استفاده نمایید. این کمک میکند تا شما هرچه سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

قیمت خرید : 139,000 تومانمحصولات اصل و با ضمات پس از فروش
چگونه برای افزایش ...قرص و داروها دوره شما اجازه می دهد برای تولید اسپرم و بیشتر به این اثرات شگفت آور :اسپرم – ویکیپدیا - بیمارستان اینترنتی ... و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنسی شما را هم بیشتر ...Ravanpajoh - چگونه می توان تعداد اسپرم را ...بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنسی شما را هم بیشتر سازد. شما امروز در این مقاله ...افزایش تعداد اسپرم در مردان برای بچه ...بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنسی شما را هم بیشتر سازد. ... همه چیز درمورد روابط ... افزایش مقدار منی در مردان 'روش افزایش منی در مردان', / روش افزایش منی در مردان ... سودمندی در مورد افزایش مایع منی ... میل جنسی و مقدار مایع منی ...7راه افزایشمقدار منی در آقایان بیشتر مردان چه بخاطر بچه دار شدن و چه بخاطر لذت بردن از انزال، تمایل به افزایش مقدار اسپرم ...7روش افزایش منی در مردان - روابط ...بیشتر مردان چه بخاطر بچه دار شدن و چه بخاطر لذت بردن از انزال، تمایل به افزایش مقدار اسپرم ...روابط زناشویی - هفت راه برای افزایش ...... مقدار منی در ... مردان چه بخاطر بچه دار شدن و چه بخاطر لذت بردن از انزال، تمایل به افزایش مقدار ...مردان چگونه می توانند مقدار اسپرم ...افزایش مقدار اسپرم در مردان ... افزایش مایع منی افزایش مقدار اسپرم افزایش مقدار اسپرم در مردان ...آموزش افزایش اسپرم در مردان ... انزال،تمایل به افزایش مقدار ... افزایش اسپرم در مردان ... نکات سودمندی در مورد افزایش مایع منی ...عاشقانه ... راه افزایش منی در آقایان ... 7 راه افزایش منی در آقایان. بیشتر مردان چه ... میل جنسی و مقدار مایع منی ...دانستنی های جنسی ، روش های افزایش ...راهکارها و روش هایی برای افزایش مقدار اسپرم در مردان ... و سقم این گفته، بدون شک افزایش حجم منی ...مایع منی : پزشکان ایران افزایش حجم مایع منی (در هر بار تخلیه منی) موجب رضایت مردان می ... افزایش مقدار اسپرم. بیشتر مردان چه ...هفت روش برای افزایش اسپرم مردان افزایش تعداد اسپرم-بیشتر مردان چه بخاطر ... تمایل به افزایش مقدار ... سودمندی در مورد افزایش مایع منی ...راه های افزایش اسپرم در مردان ... افزایش اسپرم در مردان، افزایش مایع منی، انزال، راه ... بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار ...مردان چگونه مقدار اسپرم خود را ...... افزایش اسپرم, افزایش اسپرم در مردان, افزایش ... در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی را ...فراطب:: ورزش و تندرستی::مردان چگونه...تیتر : مردان چگونه مقدار اسپرم خود را افزایش ... زنانه) در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی مردان چگونه مقدار اسپرم خود را ...... com , سلامت جنسی در خانواده->مردان چگونه مقدار اسپرم خود را افزایش ... گفته،بدون شک افزایش حجم منی ...راه های افزایش اسپرم در مردان « دگرگون راه های افزایش اسپرم در مردان ... تمایل به افزایش مقدار ... سودمندی در مورد افزایش مایع منی ...پاسخ به سوالات جنسی - افزایش منی در چگونگی افزایش فوران منی به بیرون رازهای کشف ... راه های افزایش مقدار اسپرم. بیشتر مردان چه ...پاسخ به مشــکلات جنسی زوجها - چند راه ...... چند راه برای افزایش منی / مردان - ... هورمون زنانه) در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی را ...افزایش اسپرم ... اسپرم, افزایش اسپرم در مردان, افزایش ... افزایش قدرت پاشش, افزایش مقدار ... زیاد بودن حجم مایع منی ...راه های افزایش مقدار اسپرم مردان راه های افزایش مقدار اسپرم مردان ... مقاله نکات سودمندی در مورد افزایش مایع منی ... راه های زیاد کردن اسپرم راه های افزایش جهش در اسپرم مردان ...راه های افزایش جهش در اسپرم مردان – قرصی برای زیاد کردن منی; بهترین روش گیاهی کلفت شدن آلت،دارو ...راه حل بزرگ کردن باسن های کوچک ...راه حل بزرگ کردن باسن های کوچک?روشهای افزایش ... کمبود تعداد اسپرم | زیاد کردن تعداد اسپرم ...جنت دوستان - روش زیاد کردن اسپرم جنت دوستان - روش زیاد کردن اسپرم ... و بعضی داروها موجب کاهش اسپرم میشوند. در مقابل مکمل های ....:: YaSeen News Agency ::. راه های زیاد کردن ...پایگاه اطلاع رسانی یاسین , راه های زیاد کردن تقوا و برطرف کردن شهوت راه های افزایش مقدار اسپرم مردان ...راه های افزایش مقدار اسپرم مردان ... مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد ... قدرتمند کردن ...دارو زیاد شدن اسپرم - eforosh.comدارو زیاد شدن اسپرم,Eforosh , ایفروش ... بسته های مکاتبه ای ارشد و ... بهترین راه برای چاق شدن ...راه های افزایش اسپرم در مردان « دگرگون راه های افزایش اسپرم در مردان ... مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن ... جابجا کردن پوست ...هفت راه برای افزایش مقدار اسپرم هفت راه برای افزایش مقدار اسپرم ... موجب کاهش اسپرم میشوند. در مقابل مکمل های ... تنگ تر کردن ..پاسخ به سوالات جنسی ... سرد مزاجی در خانمها,راه‌های ... توسط یک عمل جراحی راه اسپرم را ... شدن قاعدگی شده و با زیاد کردن ...چگونه می توان تعداد اسپرم را افزایش ...... تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند. به نظر برخی زیاد بودن ... * ezeshkan.org مسئول محتوای سایت های ...پاسخ به سوالات جنسی - راه کنترل و کم ...... جنسی - راه کنترل و کم کردن ترشحات واژن چیست - سوالات و جواب های ... که اسپرم قدرت ... خانمها,راه‌های ...راه های زیاد کردن میل جنسی زنان هفت راه برای افزایش مقدار اسپرم ... مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد ... هفت راه برای افزایش مقدار اسپرم; خواسته های زن ... تنگتر کردن ...راه های افزایش مقدار اسپرم مردان ... مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد ... راه های افزایش مقدار اسپرم مردان دسترس :: راه های زیاد کردن بازدید ...راه های زیاد کردن بازدید کننده از وبلاگ و سایتمان چیست ؟! ایجاد علامتدیگر پاسخ ها اسیدهای چرب اومگا 3 که در ماهی یافت ...راه صحیح مطالعه ... و توانایی بارور کردن اسپرم ... گویند اگر تعداد اسپرم‌های غیرطبیعی خیلی زیاد ...عوامل موثر بر سلامت اسپرم‌ها ... تواند اه ... اصلی اسپرم‌های ... و سوراخ کردن دیواره تخمک دچار مشکل می‌شوند.تعداد زیاد اسپرم ...راه های افزایش اسپرم در مردان راه های افزایش اسپرم در مردان ... به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد ...HESAM - راههای افزایش اسپرم... افزایش مقدار اسپرم خود دارند. به نظر برخی زیاد ... موجب کاهش اسپرم میشوند....
قیمت خرید سمناکس: 139,000 توماناگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است. چگونه می توان حجم منی را افزایش داد: افزایش منی عمدتا”به دو چیز بستگی دارد ?- گرفتن مکمل های غذایی ?-افزایش تحرک و فعالیت جسمانی توسط غذاهایی معین می توان به حجم و کیفیت منی تولید شده کمک کرد. ?-روی اولین زیر گروهی که باید به طور منظم در رژیم غذایی در نظر گرفته شود، مقادیر کمی از این مواد معدنی است. روی نه تنها در اسپرم سازی و تولید تتوسترون (هورمون جنسی مردانه) نقش دارد بلکه در سلامتی بدن نیز دخیل است. برای به دست آوردن بهترین اثرات مثبت روی، استفاده از مواد ذیل در رژیم غذایی بسیار مفید است. از جمله نخود فرنگی ،بنشن های پخته شده(لوبیاو…) ،صدف خام ،تخم کدو، کره بادام زمینی وآجیل این غذاها شامل مقادیر زیادی روی هستند و به طور معجزه آسایی باروری را تقویت می کنند. اگر مردی از لحاظ جنسی خیلی فعال است نسبت به یک مرد متوسط نیاز بیشتری به روی دارد.زیرا میزان تخلیه منی اش بیشتر است. ?-ویتامین b? دومین زیر گروه ویتامینb? است. این ویتامین ارتباط مستقیمی با میل جنس.ی ( لیبیدو )در هر دو جنس دارد. کمبود ویتامین b? موجب افسردگی ،کاهش لیبیدو و بی خوابی می شود. غذاهای غنی ازb?عبارتند از صبحانه نشاسته دار (مثل گندم)، سیب زمینی پخته ،موز، جوجه ،گوشت خوک ماهی قزل، آلا ماهی تن و اسفناج ?-ویتامینe ویتامین e یکی دیگر از زیر گروه ها یی است که با س.ک.س و باروری مرتبط بوده و تقویت کننده می باشد. بهترین منابع ویتامین e ، روغن های گیاهی ،آجیل ، جوانه گندم و ماهی می باشد. ?-ویتامینc زیر گروه بعدی ویتامین c است که این ویتامین یکی از شگفت انگیز ترین ویتامین هاست که در ساختار بافت های بدن شرکت دارد. دانشمندان در یافتند که ?? تا ?? بار کوانتوم ویتامین c در بیضه ها وجود دارد. میوه ها و سبزی جات بهترین منابع ویتامین c هستند.مخصوصا” مرکباتی نظیر پرتقال، لیمو، گریپ فروت وکیوی بالاترین میزان ویتامین c در خود دارند. با وجود رژیم غذایی و فعالیت مناسب هیچ چیزی بهتر از ریلکس بودن و احساس آرامش نیست. این سومین موردی است که در داشتن سکس بهتر نقش دارد. استرس و ناآرامی در

زندگی جنسی فرد اثرات منفی زیادی به بار می آورد و اصولا” استرس خراب کننده ی هر چیز است. آمینو اسید های پیشنهادی برای تقویت بیشتر منی عبارتند از: l-arginine همراه با l-lysine ترکیبات منی:منی علاوه بر اسپ.رم حاوی اسید سیتریک ، آمینو اسید

های آزاد، فسفریل کولین ،آنزیم ،پروستاگلاندین ،پتاسیم و روی می باشد.منی به علت مواد پروتئینی در آن در بعضی از محصولات بهداشتی وآرایشی مثل کرم ها و لوسیونها کاربرد دارد و موجب نرم کنندگی ولطافت بخشیدن به پوست می شود.آزمایش منی مرد یا ارزیابی منی: بیشتر برای بررسی

علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد. برای ارزیابی ابتدا باید ?الی? روز از تماس جنسی خود داری شود. در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:-حجم ?تا? میلی لیتر -زمان ابکی شدن منی ??دقیقه -شمارش اسپرم ها ?? تا ?? میلیون در هر میلی لیتر -درصد اسپرم با

حرکت به سمت جلوبیش از ??? -(ph)پ .هاش ?/?الی?/? -شکل یا مرفولوژی بیش از ??? در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد میشود . راه های افزایش مقدار اسپرم بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از

انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند. به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل

جنسی شما را هم بیشتر سازد. راه های افزایش مایع منی :?- ترک سیگار:سیگار علاوه بر تمام مضراتی که دارد،مقدار اسپ.رم شما را کاهش میدهد.گاهی مقدار اسپ.رم افراد سیگاری حدود??درصد کمتر از سایرین است.?- لباس زیر راحت و گشاد بپوشید. ?- تغذیه مناسب داشته باشید:بدون شک

بعضی از غذاها روی تولید مایع منی اثر دارند.غذاهایی که چربی کم و کربوئیدرات و پروتئین فراوان دارند بعلاوه سبزیجات وغلات موجب تقویت منی میشوند.ورزش به همراه تغذیه سالم، باعث تضمین سلامتی شما میشود.?- سعی کنید بجای استمنا بیشتر سکس داشته باشید:هرچقدر تعداد دفعات انزال

شما بیشتر باشد حجم و غلظت منی شما کمترخواهد شد.?- اجتناب از مصرف مشروبات الکلی:الکل به علت اثر روی کبد باعث افزایش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی را بدنبال دارد.?- تمرین حرکات ورزشی کجل:هرچند این تمرینات

اثری روی مقداراسپرم ندارد،ولی به کمک آن میتوانید قدرت پرتاب منی خود را بیشتر کنید و لذت بیشتری از انزال ببرید. ?- ویتامین ها و مکملهای غذایی:ماری جوانا و بعضی داروها موجب کاهش اسپرم میشوند.در مقابل مکمل های غذایی طبیعی هم هستند که تولید منی را بیشتر می کنند. مانند:

کارنیتین: در گوشت قرمز و شیر وجود دارد.آرژینین: در آجیل،کنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقویت کننده منی است. ویتامین ایی و سلنیوم: این دو ماده نیز باعث افزایش تولید منی میشوند. در پایان با توجه به تجربه ی کاری باید عرض کنم تمام این موارد را رعایت بکنید اما دست از سیگار

کشیدن برندارید,عملن هیچکدام از این توصیه ها مفید واقع نمی شوند. بررسی ناباروری مردان و چگونگی افزایش قدرت باروری ناباروری فقط مشکل زنان نیست. بر اساس آمارهای موجود, ??% موارد نا باروری زوجین مربوط به مردان است. یک مرد سالم در هر نوبت انزال ??? تا ??? میلیون

اسپرم خارج می کند و در طول زندگی خویش حدود ??? میلیارد اسپرم تولید می کند. شایعترین علت ناباروری مردان, عدم توانایی آنان در تولید تعداد کافی اسپرم های سالم است. همچنین مردان ممکن است در رساندن اسپرم به واژن زن مشکل داشته باشند. این مشکل مربوط به سیستم تناسلی مردان

است. در این موارد ممکن است اختلال مربوط به آلت تناسلی و بیضه ها باشد. (عدم تخلیه اسپرم). در بعضی از مردان ناهنجاری وجود دارد که در آن، بیضه ها در جای مناسب خود قرار نمی گیرد. همچنین ممکن است بیماری هایی سبب آسیب رساندن به سیستم تولید اسپرم در مردان شوند.

مشخصات اسپرم های طبیعی در مردان کدامند؟ - حجم کافی باید داشته باشند. - باید فعال باشند. - نباید به هم بچسبند. - دارای اندازه و شکل مناسب باشند. - قادر به نفوذ در تخمک باشند و بتوانند به آسانی در درون واژن و رحم حرکت کنند و خود شان را به تخمک برسانند. اگر زوجین نتوانند پس از

آمیزش مکرر صاحب فرزند شوند باید یک آزمایش تست منی مرد انچام شود. مایع منی از چه ساخته شده است؟ منی سالم دارای ??? تا ??? میلیون اسپرم در هر نوبت انزال است. مایع منی علاوه بر اسپرم دارای آب, قند های ساده, مواد قلیایی (برای محافظت در مقابل محیط اسیدی میزراه مرد و

محیط اسیدی واژن زن است. همچنین در مایع منی موادی به نام پروستاگلندین ها هستند که سبب انقباض رحم ولوله های تخمدانی می شوند. علاوه بر این موادی از قبیل ویتامین C, روی و کلسترول نیز در مایع منی وجود دارند. بطور کلی مایع منی سالم, فاقد مواد میکروبی, و آلوده کننده است.

در آزمایش چه مواردی اندازه گیری می شوند؟ × حجم مایع منی × تعداد اسپرم (مقدار اسپرم در حجم معینی از مایع منی). × اندازه وشکل اسپرم × تحرک اسپرم (در صد اسپرم های فعال)اکنون با استفاده از کامپیوتر تمام موارد فوق ارزیابی می شوند.مایع منی سالم چه مشخصاتی دارد؟

حجم: ? میلی لیتر (بین ? تا ? میلی لیتر)غلظت: ?? میلیون یا بیشتر در هر میلی لیتر تحرک/ ??% فعال پس از ? ساعت شکل طبیعی: ??% مایع منی معمولاً در عرض ? ساعت به صورت مایع در می آید. PH: بین ? تا ?? برای افزایش سلامتی برای تولید مثل چکار باید کرد؟سیگار

نکشید:کشیدن سیگار معمولاً سبب کاهش تعداد اسپرم و تحرک ضعیف می شود. تحقیقات اخیر نشان دادند زمانی که هم مرد و هم زن سیگار می کشند, احتمال ناباروری تا ??% بالا می رود. مصرف حشیش : استفاده درازمدت از حشیش توسط مردان سبب کاهش اسپرم و سالم افزایش اسپرم و

افزایش اسپرم ناقص می شود.مصرف الکل: مصرف زیاد الکل سبب کاهش تولید اسپرم سالم توسط مردان می شود.فعالیت شدید بدنی: فعالیت شدید بدنی سبب کاهش تولید اسپرم می شود. ویتامین C: کمبود ویتامین C سبب می شود که اسپرم ها به هم بچسبند و این حالت سبب ??% موارد

ناباروری در مردان می شود.مصرف آنتی بیوتیک ها: بعضی از آنتی بیوتیک ها به طور موقت سبب کاهش تعداد و تحرک اسپرم ها در مردان می شوند. بعضی از این آنتی بیوتیک ها شامل اریترومایسین, یتروفورازون یا نیتروفورانتوئین هستند.تماس با سموم در محیط: تماس با حشره کش ها, سموم آفت

کش, حلال های آلی, سرب, تشعشعات یونیزه, فلزات سنگین و مواد شیمیایی سمی سبب کاهش قدرت باروری در مردان می شود. مردانی که در محیط شغلی خود با این مواد سرو کار دارند, (چاپخانه ها, سرب, سموم کشاورزی, دستگاههای رادیولوژی و … ) باید از پوشش ها و ماسک های

محافظ استفاده نمایند.تغذیه: سوء تغذیه و مصرف ناکافی غذاهای ضروری سبب اختلال در تولید و کار اسپرم ها می شود. فاصله گذاری در فعالیت جنسی (? تا ? روز در هفته), سبب افزایش حجم و قدرت باروری می شود. ولی اگر وقفه زیادی در فعالیت جنسی ایجاد شود, سبب می شود که

اسپرم ها تخلیه شده و پیر و نا توان و کم تحرک شوند. چه مواردی سبب اختلال در باروری مردان می شود؟ در خصوص افزایش مایع منی و ناباروری مردان به لینکهای زیر هم مراجعه کنید درمان کاهش مقدار و جهش منی با داروی گیاهی انزال زودرس و درمان گیاهی آن درمان گیاهی نازایی و

عقیمی مردان آنالیز مایع منی • افزایش قدرت پرتاب منی،تقویت کننده قدرت جهش منی،افزایش میزان پاشش منی • افزایش زمان نعوظ آلت،شق شدن آلت،روشهای راست شدن آلت تناسلی • راه بزرگ کردن آلت آقایان،راههایی جهت افزایش طول آلت،بزرگ و کلفت شدن تضمینی آلت •

افزایش طول آلت،موثرترین دستگاه بزرگ کننده الت• افزایش میل جنسی،چگونه میل جنسی آقایان را افزایش دهیم افزایش منی و قدت پرتاب آن راههای افزایش حجم آب منی،افزایش قدرت پرتاب اب منی،زیاد روشهای افزایش قدرت پرتاب منی راههای افزایش آب منی،دارو افزایش قدرت پرتاب

آب منی،افزایش تقویت جنسی و گیاهان دارویی و معطر - افزایش قدرت پرتاب منی و ...راههای افزایش حجم آب منی،افزایش قدرت پرتاب اب منی،زیاد شدن منی مردان چگونه آب منی را زیاد کنیم،روشهای افزایش قدرت پرتاب منی | فروش کرم افزایش دهنده پرش منی،روشهای افزایش قدرت

پاشش منی،دارو گیاهی افزایش دهنده پاشش اسپرم،خرید داروی گیاهی افزایش دهنده آب منی،راههای زیاد شدن كپسول Semenax™ كپسولی است كه میزان اسپرم را تا ??? برابر افزایش میدهد. این كپسول علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان ان -ز -ال _ شدت و قدرت ارگاس مرا

نیز روشهای افزایش قدرت پرتاب منی - فروش بهترین دارو افزایش سایز الت،تقویت قوای جنسی،درمان عقیمی. راههای افزایش حجم آب منی،افزایش قدرت پرتاب اب منیlivejasmin credit hack does it work
جمعه 4 اسفند 1396 03:15 ق.ظ
اگر قصد دارید برای بهترین مطالب مانند من، به سادگی بازدید کنید
این وب سایت در همه زمان ها به دلیل ارائه ویژگی های محتوا،
با تشکر
local std testing
دوشنبه 8 آبان 1396 07:29 ق.ظ
حالا آماده است تا صبحانه بخورم، وقتی دوباره صبحانه می خورم
خواندن اخبار دیگر.
cheap phone psychics
دوشنبه 8 آبان 1396 06:19 ق.ظ
در صورتی که چیزی را به طور کامل درک نکنید، سؤالهای شما واقعا عالی هستند. با این حال این نوشتار به خوبی درک خوبی را ارائه می دهد.
myfreecams token hack
شنبه 29 مهر 1396 09:16 ب.ظ
I believe everything posted was very reasonable. But, what
about this? what if you were to create a awesome post title?

I am not suggesting your information isn't good., however what if you added a title that grabbed folk's attention? I
mean نوشین - قرص سمنكس | افزایش دهنده مقدار و جهش اسپرم - درمان ناباروری |
سمنكس semenax is a little boring. You should look at
Yahoo's home page and see how they create news
titles to get viewers to click. You might add a video or
a picture or two to grab people excited about what you've written. In my opinion, it would bring your website a little bit more interesting.
real psychics
شنبه 15 مهر 1396 08:58 ب.ظ
من مطمئن نیستم که شما اطلاعات خود را دریافت می کنید، اما موضوع عالی است.
من نیاز به صرف وقت برای یادگیری بیشتر و یا درک بیشتر.
با تشکر از اطلاعات عالی من به دنبال این اطلاعات برای ماموریت من بودم.
Foot Problems
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:21 ب.ظ
I've been browsing on-line greater than three hours nowadays,
yet I by no means found any attention-grabbing
article like yours. It's lovely worth sufficient for me.
Personally, if all site owners and bloggers made good content as you did, the net can be
much more helpful than ever before.
alessandramccalop.wordpress.com
جمعه 6 مرداد 1396 06:46 ب.ظ
Hello there, I discovered your blog by the use of Google
whilst searching for a related topic, your web site came up, it seems great.
I've bookmarked it in my google bookmarks.
Hi there, just was aware of your blog thru Google, and found that
it's really informative. I am going to watch
out for brussels. I'll be grateful for those who continue this in future.
A lot of folks might be benefited out of your writing. Cheers!
چهارشنبه 10 مهر 1392 01:03 ب.ظ
خرید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo