تبلیغات
نوشین - سمناکس | سمنکس |داروی گیاهی | قیمت سمناکس | داروی بدون عوارض | اسپرم ساز

سمناکس | سمنکس |داروی گیاهی | قیمت سمناکس | داروی بدون عوارض | اسپرم ساز

نویسنده :melina m
تاریخ:---

درمان نا باروری آقایان سمناکس

نحوه عملکرد سمناکس Semenax :

از زمانی که جنس مذکر (مردان) به دنبال یافتن راهی جهت افزایش پاشش منی و همچنین اورگاسم قوی تر بوده اند ، کپسول سمناکس با فرمولاسیون قوی بوجود آمد تا این خواسته آقایان را برآورده و آنها را در کسب تجربه ها و ستاوردهای جدید (دستیابی به لذت بیشتر) کمک کند.

یکی از ساختارهای موفقیت در ذهن انسان زنده داشتن یک رابطه رضایت بخش عالی است. یک فرد همیشه علاقمند است که تصور مثبتی نسبت به دنیا ، زندگی اطرافش و احساس رضایتی از خود داشته باشد. لذا داشتن یک رابطه رضایت بخش عمیقا” با دو جنبه ی اجتماعی و شخصی زندگی فرد گره خورده است.

وقتی تخلیه منی صورت می گیرد آلت جنــ.ــسـی (پنیس) منی را به سمت خارج پمپاژ کرده و بیرون می ریزد .لذا موجب احساس لذت در بسیاری از مردان وزنان می شود(ارگاسم).

داشتن حجم زیادی از منی در هر بار تخلیه از پنیس می تواند موجب تماس جنــ.ــسـی طولانی تر شود. وقتی میزان تخلیه منی افزایش یابد احساس لذت بیشتری را به دنبال دارد و رضایت فرد از رابطه رضایت بخش بیشتر می شود.لذا تخلیه طولانی تر تجربه ی اوج لذت جنــ.ــسـی (ارگاسم) را در هر دو شریک جنــ.ــسـی افزایش داده و بهتر می کند.

منی و باروری:

برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.

فاکتورهایی نظیرسیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ وچسبان در اطراف ران ها افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی:

بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.

برای ارزیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنــ.ــسـی خود داری شود.

در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:

- حجم ۲تا۶ میلی لیتر

- زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه

- شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر

- درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪

-پ .هاش 7.7 الی 8.2

-حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

- شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪

در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.

بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنــ.ــسـی شما را هم بیشتر سازد.

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

کپسول Semenax دقیقا چه عملی را انجام میدهد ؟

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی) ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند) ، افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی ، قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی ، افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم ، معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند ، افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی ، افزایش کیفیت اسپرمها ، بهبود ساخت اسپرم و منی و....

کپسول Semenax™ کپسولی است که میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش میدهد. این کپسول علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال ، شدت و قدرت ارگاسم را نیز افزایش میدهد.

مزایا و نتایج سمناکس :

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

1. اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

2. افزایش حجم اسپرم

3. افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

4. افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی

5. قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی

6. افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

7. معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند

8. افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی

9. افزایش کیفیت اسپرمها

10. بهبود ساخت اسپرم و منی

11. تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنــ.ــسـی مرد

12. تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنــ.ــسـی

13. درمان عقیمی و ناباروری های ناخواسته

14. انزال انفجاری همزمان با افزایش چشمگیر پرتاب منی

15. و....

نتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از سمناکس استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند.

سئوال و جواب:

سمناکس به عنوان بهترین تقویت کننده مایع منی در نظر گرفته شده است. این محصول کمک میکند تا مردان از مشکلات کمبود اسپرم و مسایل عدم باروری رهایی یابند. همچنین این محصول به افرادی که تمایل به افزایش میزان و شدت انزال و اورگاسم قویتر دارند کمک میکند تا به خواسته خود برسند.

آیا این محصول فقط مخصوص مردانی است که مشکل ناباروری دارند ؟

Semenax علاوه بر اینکه مشکلاتی مانند ناباروری مردان از قبیل کمبود تعداد اسپرم و میزان تحرک کم اسپرم را درمان میکند ، در عین حال برای مردانی که مایل به افزایش حجم اسپرم و افزایش شدت پاشش و اورگاسم قوی تر هستند ، مناسب است.

چرا حجم بیشتر مایع منی باعث اورگاسم قویتر میشود ؟

با افزایش میزان اسپرم تولیدی ، اندام جنــ.ــسـیتان باید انقباض سخت تری را برای مدت طولانی داشته باشد ، بنابراین اورگاسم چهار یا پنج برابر قویتر خواهد بود و بیشتر طول میکشد ، این موضوع سبب لذت فوق العاده زیادی در فرد خواهد شد.

استفاده از این کپسولها چه مزایای دیگری دارد ؟

علاوه بر افزایش حجم اسپرم و مایع منی ، باروری افزایش یافته ، بعلاوه اورگاسم قویتر رضایت بیشتر شما را در پی دارد ، بهبود عملکرد جنــ.ــسـی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنــ.ــسـی و.... از دیگر مزایای این کپسول میباشد. همچنین بسیاری از مردان گزارش داده اند که با ادامه مصرف این محصول مشکلات نعوظ آنها نیز درمان شده است.

تفاوت ویاگرا با سمناکس چیست ؟

ویاگرا حجم اسپرم و مایع منی را افزایش نمیدهد ، ویاگرا حالت مخدر دارد و استفاده از آن همراه با عوارض و خطراتی همراه است در حالی که Semenax یک کپسول 100% طبیعی و بدون عوارض میباشد و مواد مخدر نیست. Viagra در شرایط خاص نیاز به نسحه پزشک دارد اما کپسول سمناکس نیاز به نسخه پزشک ندارد.

آیا Semenax کپسول مطمئنی است ؟

بله ، یکی از اولین سئوالاتی که هر فرد در مورد این کپسول میپرسد بحث سلامت آن است. سمناکس با پایه اسیدهای آمینه ساخته شده است. این اسیدهای آمینه با اضافه کردن گیاهان کنستانتره شده ، برای بدن 100% مفید و بدون خطر است.

من عمل Vasectomy انجام داده ام آیا میتوانم از این محصول استفاده کنم ؟

بله ، با این شرایط کپسول میزان منی و حجم پرتاب و... را افزایش میدهد اما کیفیت و تحرک اسپرم را افزایش نخواهد داد و باروری ایجاد نمیکند.

نحوه مصرف کپسول Semenax :

بهترین روش استفاده روزی 3 عدد کپسول همراه با 3 وعده غذایی میباشد. بهتر است همراه با صبحانه یک عدد ، همراه با ناهار یک عدد و همراه با شام یک عدد خورده شود.

حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

نکات مهم حین استفاده :

این محصول به دلیل محتویات گیاهی که دارد هیچگونه تداخل دارویی ندارد و با هر دارویی قابل استفاده است.

بهتر است از سبزیجات تازه از جمله سیر ، پیاز ، پیازچه ، تره و.... همچنین میوه هایی مانند موز و... استفاده نمایید. این کمک میکند تا شما هرچه سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

قیمت خرید : 139,000 تومان
محصولات اصل و با ضمات پس از فروشزندگي جنسي فرد اثرات منفي زيادي به بار مي آورد و اصولا” استرس خراب کننده ي هر چيز است. آمينو اسيد هاي پيشنهادي براي تقويت بيشتر مني عبارتند از: l-arginine همراه با l-lysine ترکيبات مني:مني علاوه بر اسپ.رم حاوي اسيد سيتريک ، آمينو اسيد

هاي آزاد، فسفريل کولين ،آنزيم ،پروستاگلاندين ،پتاسيم و روي مي باشد.مني به علت مواد پروتئيني در آن در بعضي از محصولات بهداشتي وآرايشي مثل کرم ها و لوسيونها کاربرد دارد و موجب نرم کنندگي ولطافت بخشيدن به پوست مي شود.آزمايش مني مرد يا ارزيابي مني: بيشتر براي بررسي

علل مربوط به مرد در نازايي انجام مي گيرد. براي ارزيابي ابتدا بايد ?الي? روز از تماس جنسي خود داري شود. در حالت طبيعي آناليز مني در اين موارد صورت مي گيرد:-حجم ?تا? ميلي ليتر -زمان ابکي شدن مني ??دقيقه -شمارش اسپرم ها ?? تا ?? ميليون در هر ميلي ليتر -درصد اسپرم با

حرکت به سمت جلوبيش از ??? -(ph)پ .هاش ?/?الي?/? -شکل يا مرفولوژي بيش از ??? در صورتي که نتايج آناليز طبيعي باشد تقريبا” علل مربوط به مرد در نازايي رد ميشود . راه هاي افزايش مقدار اسپرم بيشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از

انزال،تمايل به افزايش مقدار اسپرم خود دارند. به نظر برخي زياد بودن حجم مايع مني ميتواند نشان دهنده سلامت جسمي باشد.صرف نظر از صحت وسقم اين گفته،بدون شک افزايش حجم مني ميتواند لذت ارگاسم رابيشتر و مدت آنرا طولاني تر نمايد.بعلاوه افزايش توليد اسپرم در بيضه ميتواند ميل

جنسي شما را هم بيشتر سازد. راه هاي افزايش مايع مني :?- ترک سيگار:سيگار علاوه بر تمام مضراتي که دارد،مقدار اسپ.رم شما را کاهش ميدهد.گاهي مقدار اسپ.رم افراد سيگاري حدود??درصد کمتر از سايرين است.?- لباس زير راحت و گشاد بپوشيد. ?- تغذيه مناسب داشته باشيد:بدون شک

بعضي از غذاها روي توليد مايع مني اثر دارند.غذاهايي که چربي کم و کربوئيدرات و پروتئين فراوان دارند بعلاوه سبزيجات وغلات موجب تقويت مني ميشوند.ورزش به همراه تغذيه سالم، باعث تضمين سلامتي شما ميشود.?- سعي کنيد بجاي استمنا بيشتر سکس داشته باشيد:هرچقدر تعداد دفعات انزال

شما بيشتر باشد حجم و غلظت مني شما کمترخواهد شد.?- اجتناب از مصرف مشروبات الکلي:الکل به علت اثر روي کبد باعث افزايش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و کاهش ميل جنسي و مقدار مايع مني را بدنبال دارد.?- تمرين حرکات ورزشي کجل:هرچند اين تمرينات

اثري روي مقداراسپرم ندارد،ولي به کمک آن ميتوانيد قدرت پرتاب مني خود را بيشتر کنيد و لذت بيشتري از انزال ببريد. ?- ويتامين ها و مکملهاي غذايي:ماري جوانا و بعضي داروها موجب کاهش اسپرم ميشوند.در مقابل مکمل هاي غذايي طبيعي هم هستند که توليد مني را بيشتر مي کنند. مانند:

کارنيتين: در گوشت قرمز و شير وجود دارد.آرژينين: در آجيل،کنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقويت کننده مني است. ويتامين ايي و سلنيوم: اين دو ماده نيز باعث افزايش توليد مني ميشوند. در پايان با توجه به تجربه ي کاري بايد عرض کنم تمام اين موارد را رعايت بکنيد اما دست از سيگار

کشيدن برنداريد,عملن هيچکدام از اين توصيه ها مفيد واقع نمي شوند. بررسي ناباروري مردان و چگونگي افزايش قدرت باروري ناباروري فقط مشکل زنان نيست. بر اساس آمارهاي موجود, ??% موارد نا باروري زوجين مربوط به مردان است. يک مرد سالم در هر نوبت انزال ??? تا ??? ميليون

اسپرم خارج مي کند و در طول زندگي خويش حدود ??? ميليارد اسپرم توليد مي کند. شايعترين علت ناباروري مردان, عدم توانايي آنان در توليد تعداد کافي اسپرم هاي سالم است. همچنين مردان ممکن است در رساندن اسپرم به واژن زن مشکل داشته باشند. اين مشکل مربوط به سيستم تناسلي مردان

است. در اين موارد ممکن است اختلال مربوط به آلت تناسلي و بيضه ها باشد. (عدم تخليه اسپرم). در بعضي از مردان ناهنجاري وجود دارد که در آن، بيضه ها در جاي مناسب خود قرار نمي گيرد. همچنين ممکن است بيماري هايي سبب آسيب رساندن به سيستم توليد اسپرم در مردان شوند.

مشخصات اسپرم هاي طبيعي در مردان کدامند؟ - حجم کافي بايد داشته باشند. - بايد فعال باشند. - نبايد به هم بچسبند. - داراي اندازه و شکل مناسب باشند. - قادر به نفوذ در تخمک باشند و بتوانند به آساني در درون واژن و رحم حرکت کنند و خود شان را به تخمک برسانند. اگر زوجين نتوانند پس از

آميزش مکرر صاحب فرزند شوند بايد يک آزمايش تست مني مرد انچام شود. مايع مني از چه ساخته شده است؟ مني سالم داراي ??? تا ??? ميليون اسپرم در هر نوبت انزال است. مايع مني علاوه بر اسپرم داراي آب, قند هاي ساده, مواد قليايي (براي محافظت در مقابل محيط اسيدي ميزراه مرد و

محيط اسيدي واژن زن است. همچنين در مايع مني موادي به نام پروستاگلندين ها هستند که سبب انقباض رحم ولوله هاي تخمداني مي شوند. علاوه بر اين موادي از قبيل ويتامين C, روي و کلسترول نيز در مايع مني وجود دارند. بطور کلي مايع مني سالم, فاقد مواد ميکروبي, و آلوده کننده است.

در آزمايش چه مواردي اندازه گيري مي شوند؟


Mable
جمعه 17 آذر 1396 07:49 ب.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I
appreciate you writing this article and the rest of the site is also really good.
What do you do for Achilles tendonitis?
شنبه 11 شهریور 1396 09:44 ب.ظ
Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account
it. Look advanced to more added agreeable from you! However, how could we communicate?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo